Naši Odborníci

Na ceste za tvojím vysnívaným životom ťa budú sprevádzať skúsení odborníci z rôznych oblastí.
Miroslava Ryšková
copywriterka, ktorá na sociálnych sieťach učí Slovákov po slovensky

Profesionálna copywriterka a milovníčka slovenčiny, ktorá vám v Metagrame poradí, ako písať pútavé a gramaticky správne texty. Pôsobila ako redaktorka denníka Nový čas a šéfredaktorka magazínu Feminity, spolupracovala s redakciami ako Star či Rytmus života. V súčasnosti sa venuje tvorbe SEO textov, PR článkov, tlačových správ, blogov na firemné weby či príprave brožúr a tlačovín. Predovšetkým sa zameriava na jazykové korektúry a štylistické úpravy textov a kníh.

Šípka dopredu
Lucia Baričič
Odborníčka v oblasti ekonomiky pre začínajúcich podnikateľov

Vedeli ste, že zákony sa dajú aj nakresliť? Animované videá tejto odborníčky Vás očaria. Vďaka nim sa ako budúci a začínajúci podnikatelia dozviete všetko potrebné zo zákonov pre Vaše podnikanie. Animované videá sú skvelou možnosťou, ako získate len tie najdôležitejšie informácie = rýchlo a zrozumiteľne.

Šípka dopredu
Petra Valíková
Inštruktorka jogy

Profesionálna inštruktorka jogy, ktorá vám vo svojich videách odovzdá radosť zo zdravého pohybu prostredníctvom jogy. Hlavne cvičení zameraných na zdravý chrbát a komplexných cvičení zahŕňajúcich celé telo, myseľ i dušu.

Šípka dopredu
Jerguš Holéczy
Marketingový expert na budovanie značky

Viedol tímy a úspešné marketingové kampane takých veľkých značiek akými sú Nike, ProCare, Möbelix, či TMR = Tatry Mountain Resorts. Dlhoročný marketingový profesionál, zakladateľ marketingovej agentúry BIZ_house a tvorca obľúbeného podcastu JERGY talks. Jeho videá sú plné konkrétnych strategických tipov a praktických príkladov z oblasti marketingu, ktoré Vám pomôžu vybudovať Vašu značku.

Šípka dopredu
Zuzana Bieľaková
Odborníčka na vzdelávanie a rozvoj mladých ľudí

Začínala vo finančnej oblasti ako jeden z poradcov. Netrvalo dlho a jej kroky viedli do leaderských radov. Spolupracovala so zahraničnými spoločnosťami ako kľúčový človek pre slovenský trh, angažovala sa v pomoci ľuďom v rámci právnej ochrany, v mnohých spoločnostiach bola prizvaná ako motivačný lektor a má na konte aj množstvo sedení v rámci cielenej vedomej pomoci. Dnes je spolumajiteľkou spoločnosti a exkluzívnym partnerom medzinárodnej spoločnosti pre zastrešenie 12 krajín Európy v rámci Investičných a technologických drahých kovov.

Šípka dopredu
Katka Brňáková
Zakladateľka medzinárodnej kampane na podporu osvety o dojčení

Je spoluautorkou jedinej knihy na slovenskom knižnom trhu s doživotným titulom „Inovatívny čin roka“. Jej prvý komerčný projekt s názvom „Dojčiť je IN – Kampaň za zdravšiu generáciu“, časom nabral medzinárodné rozmery. Je aktívnou členkou zahraničného VIP klubu marketérov.

Šípka dopredu
Juraj Paršo
Inšpirátor tínedžerov a mladých ľudí

Za svoj najväčší úspech považuje vytvorenie značky NA TEBE ZÁLEŽÍ, ktorú založili spolu s partnerom. Ich zámerom je pomáhať hlavne mladým ľuďom robiť životné zmeny. Pod touto značkou spustili prednedávnom aj výživný podcast. Jeho cieľom je ukázať ľuďom, že je v poriadku byť iný, a tiež pomáhať mladým ľuďom pochopiť ich identitu a prijať samých seba takých akí sú, bez ohľadu na to, či ich rodina podporuje alebo nie.

Šípka dopredu
Lukáš Gregor
Online marketér a stratég

Je tvorcom aplikácie Jug-logic a Content-fries. Má bohaté skúsenosti s content marketingom, copywritingom, tvorbou funnelov, reklám a aj s automatizáciou predaja. Svoje publikum učí, ako vytvoriť kvalitný obsah a ako ho efektívne využívať na rôznych platformách a sociálnych sieťach ako sú Youtube, Instagram, Facebook, Tik Tok či LinkedIn a tak osloviť a pritiahnuť si svojich vysnívaných klientov.

Šípka dopredu
Erika Eliášová
Kráľovná eshopov a online sveta

Pôsobí v Prahe a je úspešnou majiteľkou populárneho e-shopu Erika fashion. Spolu s manželom dnes vlastnia e-shopy s módou, ktoré im generujú obraty vo výške 8 miliónov eur. Ľuďom radí ako uspieť v sektore e-commerce podnikania a ako vybudovať špičkovú zákaznícku starostlivosť a servis a byť schopný obslúžiť stovky spokojných zákazníkov denne.

Šípka dopredu
Monja Prole
Mentorka a poradkyňa v oblasti podnikania

Na základe svojich bohatých skúseností sa rozhodla naplniť svoje životné poslanie a odovzdať svoje poznatky a skúsenosti podnikateľom ako mentor a poradca v oblasti podnikania. Ako certifikovaná mentorka sa venuje vzdelávaniu a poradenstvu nielen pre malé a stredné podniky na Slovensku, ale aj v zahraničí. Pomáha im prispôsobiť sa zmenám na trhu a vyriešiť ich výzvy, s ktorými sa v danej fáze svojho rastu stretávajú.

Šípka dopredu
Ľudka Andrejková
Expertka na domáce vzdelávania a fungovanie rodiny

Venuje sa sebarozvoju žien a učí ich ako začať podnikať. Dôležitou témou sú pre ňu aj partnerské vzťahy a hlavne výchova detí. Je veľkou zástankyňou domáceho vzdelávania. Vyučuje, ako sa dá zladiť podnikanie, rodina a domáce vzdelávanie.

Šípka dopredu
Marián Nemeš
Expert na zlato

Jeden z najväčších praktických finančných expertov s viac ako 25 ročnými profesionálnymi skúsenosťami a dosiahnutými výnimočnými úspechmi, ktorý už pomohol tisíckam ľudí mať sa v živote lepšie. Založil rodinnú firmu IMPERIAL Gold a.s., ktorá v súčasnosti patrí medzi lídrov v predaji fyzického investičného zlata na Slovensku.

Šípka dopredu
Branislav Mráz
Podnikateľ a expert na krypto roboty

V roku 2016 sa stal majiteľom prvého Bitcoinu, ktorý vtedy kúpil za 370 EUR. Sledovanie nárastu hodnoty tejto kryptomeny v čase ho motivovalo ponoriť sa do tohto novovznikajúceho finančného odvetvia hlbšie a stať sa doslova špecialistom v kryptomenách. Má viac ako 20 rokov podnikateľských skúseností a ľuďom poskytuje prístup k praktickým vedomostiam, ktoré vedia okamžite použiť v praxi.

Šípka dopredu
David Nepejchal
Expert na automatizáciu a online podnikanie

Má oficiálny status Messenger Marketing Expert od spoločnosti Manychat a je považovaný za jedného z najväčších odborníkov v oblasti automatizácie a chatbotov na českom a slovenskom trhu. Pomáha podnikateľom, ktorí majú skvelé produkty, posolstvo alebo nápady, rozširovať ich pole pôsobnosti. Učí ľudí ako úspešne a jednoducho predávať pomocou chatbotov na sociálnych sieťach, vďaka internetovým reklamám, pomocou webinárov a ďalších marketingových nástrojov.

Šípka dopredu
Ľuboš Híreš
Osobný tréner

Od roku 2017 pôsobí ako osobný tréner v tréningovom centre FitFabrik v Novej Dubnici. Má dlhoročné skúsenosti s animátorstvom a vedením skupinových cvičení. Keďže si sám prešiel cestou z ľahkej obezity až k vyšportovanej postave, dokáže veľmi dobre pochopiť, aké nástrahy, výzvy a prekážky zabraňujú ľuďom dosiahnuť vysnívanú postavu.

Šípka dopredu
Nikola Pieťková
Osobná trénerka

Už vo svojich 17-tich rokoch si spravila futbalovú UEFA C trénerskú licenciu. Dnes je okrem futbalu aj certifikovaná kondičná a core trénerka. Obľubuje kondičné a stabilizačné tréningy na rovnováhu a spevnenie tela. Aktuálne pôsobí v tréningovom centre Fitfabrik v Novej Dubnici.

Šípka dopredu
Noro Grofčík
Tanečník a choreograf, 5-násobný majster sveta

Život zasvätil svojej najväčšej vášni: tancu, pohybu a práci s mládežou. Je zakladateľom tanečnej školy N DANCE COMPANY, ktorú vedie a venuje sa jej na plný úväzok. Trénoval a získaval skúseností aj v zahraničí a mal tú česť učiť sa od najlepších choreografov a tanečníkov sveta.

Šípka dopredu
RNDr. Barbara Sviežená PhD.
Vedkyňa a popredná expertka na nutričné poradenstvo a emočné jedenie

Realizovala niekoľko vedecko-výskumných projektov a spolu s kolektívom autorov získala v oblasti medicíny ocenenie Ig Nobel Prize. Napriek úspešnej kariére v oblasti aplikovanej genetiky a expertízy ju priťahoval svet výživy a možnosť vďaka nej pomáhať ľuďom. Jej hlavnou doménou je prepojenie psychiky a výživy a hľadanie súvislostí medzi tým, čo jeme a kým sa stávame.

Šípka dopredu
Mgr. Denisa Říha Palečková
Popredná česká lektorka v oblasti partnerských vzťahov, vedomej sexuality a osobnostného rozvoja

Prináša celkom nový pohľad na intimitu a ako túto oblasť využiť pre vlastné zdravie, šťastie, partnerský život a osobnostný rozvoj. Vychádza z faktu, že málokto z nás dostal od svojich rodičov či v škole dobré vzdelanie v oblasti partnerských vzťahov a sexuality. Táto sféra je však kľúčová pri určovaní kvality nášho života. Podporuje ľudské telo, dušu aj ducha, vplýva na zdravie a dáva celkový zmysel nášmu životu.

Šípka dopredu
Michal Kopecký
Online stratég a biznis mentor

Je autorom viacerých bestsellerov, ktorých sa predalo spolu cez 20.000 kusov a pomohol tisícom mužom a žien získať ich vysnívaného partnera, s ktorým sú dnes šťastní vo vzťahu. Prináša tie najefektívnejšie, najpraktickejšie a hlavne overené stratégie, princípy a koncepty, ktoré fungujú na našom trhu a pomáha ľuďom pretaviť ich podnikanie na úspešný biznis, ktorý im bude prinášať viac peňazí a viac času na seba a svoju rodinu.

Šípka dopredu
Marián Biesik
Podnikateľ a expert v biznis developmente firiem a tímov

Ako jediný na Slovensku je držiteľom exkluzívnej švajčiarskej licencie STRUCTOGRAM, na školenie výnimočnej techniky komunikácie, sebapoznania a poznania iných. Pomáha firmám a lídrom na Slovensku aj v zahraničí objavovať nové spôsoby, ako vo svojich tímoch nájsť pravý potenciál, zlepšovať výsledky a uvedomiť si, ktoré zručnosti sa oplatí rozvíjať, aby boli magnetom pre šikovných ľudí, ktorých si udržia natrvalo.

Šípka dopredu
Daniela Rau
Mentorka a medzinárodne certifikovaná koučka NLP

Autorka blogu o osobnom rozvoji a zdravom životnom štýle, podnikateľka, infopodnikateľka a majiteľka internetového obchodu. Autorka a vydavateľka viacerých kníh a koučka osobného rozvoja. Jej víziou je písať knihy, články a spájať ľudí a OBOHACOVAŤ ICH NA CESTE VLASTNÝM ŽIVOTOM.

Šípka dopredu
Andy Winson
Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity

Mentor, kouč a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity. Jeho poslaním je viesť ľudí autentickou premenou k osobnej, vzťahovej a finančnej prosperite.

Šípka dopredu