Naši Odborníci

Na ceste za tvojím vysnívaným životom ťa budú sprevádzať skúsení odborníci z rôznych oblastí.
Eva Straková
Koučka Sebahodnoty a lektorka osobného rozvoja - architektka piliera pre Sebahodnotu

Vďaka aj jej technickému vzdelaniu prepája statiku oceľových konštrukcií so „statikou ľudskej duše“. Jej presvedčením je, že tak ako konštrukcie potrebujú odolávať vonkajším podmienkam, tak aj my – ľudia - potrebujeme mať v sebe jednu pevnú a odolnú stavbu, o ktorú sa môžeme oprieť za každej situácie. Jej videá sú plné prekvapivých prirovnaní a prepájaní našich mentálnych schopností, vlastností, talentov a zručností s reálnymi, pre náš mozog prijateľnými, vecami a javmi.

Šípka dopredu
Miroslava Ryšková
copywriterka, ktorá na sociálnych sieťach učí Slovákov po slovensky

Profesionálna copywriterka a milovníčka slovenčiny, ktorá vám v Motilife poradí, ako písať pútavé a gramaticky správne texty. Pôsobila ako redaktorka denníka Nový čas a šéfredaktorka magazínu Feminity, spolupracovala s redakciami ako Star či Rytmus života. V súčasnosti sa venuje tvorbe SEO textov, PR článkov, tlačových správ, blogov na firemné weby či príprave brožúr a tlačovín. Predovšetkým sa zameriava na jazykové korektúry a štylistické úpravy textov a kníh.

Šípka dopredu
Lucia Baričič
Odborníčka v oblasti ekonomiky pre začínajúcich podnikateľov

Vedeli ste, že zákony sa dajú aj nakresliť? Animované videá tejto odborníčky Vás očaria. Vďaka nim sa ako budúci a začínajúci podnikatelia dozviete všetko potrebné zo zákonov pre Vaše podnikanie. Animované videá sú skvelou možnosťou, ako získate len tie najdôležitejšie informácie = rýchlo a zrozumiteľne.

Šípka dopredu
Petra Valíková
Inštruktorka jogy

Profesionálna inštruktorka jogy, ktorá vám vo svojich videách odovzdá radosť zo zdravého pohybu prostredníctvom jogy. Hlavne cvičení zameraných na zdravý chrbát a komplexných cvičení zahŕňajúcich celé telo, myseľ i dušu.

Šípka dopredu
Jerguš Holéczy
Marketingový expert na budovanie značky

Viedol tímy a úspešné marketingové kampane takých veľkých značiek akými sú Nike, ProCare, Möbelix, či TMR = Tatry Mountain Resorts. Dlhoročný marketingový profesionál, zakladateľ marketingovej agentúry BIZ_house a tvorca obľúbeného podcastu JERGY talks. Jeho videá sú plné konkrétnych strategických tipov a praktických príkladov z oblasti marketingu, ktoré Vám pomôžu vybudovať Vašu značku.

Šípka dopredu
Zuzana Bieľaková
Odborníčka na vzdelávanie a rozvoj mladých ľudí

Začínala vo finančnej oblasti ako jeden z poradcov. Netrvalo dlho a jej kroky viedli do leaderských radov. Spolupracovala so zahraničnými spoločnosťami ako kľúčový človek pre slovenský trh, angažovala sa v pomoci ľuďom v rámci právnej ochrany, v mnohých spoločnostiach bola prizvaná ako motivačný lektor a má na konte aj množstvo sedení v rámci cielenej vedomej pomoci. Dnes je spolumajiteľkou spoločnosti a exkluzívnym partnerom medzinárodnej spoločnosti pre zastrešenie 12 krajín Európy v rámci Investičných a technologických drahých kovov.

Šípka dopredu
Katka Brňáková
Zakladateľka medzinárodnej kampane na podporu osvety o dojčení

Je spoluautorkou jedinej knihy na slovenskom knižnom trhu s doživotným titulom „Inovatívny čin roka“. Jej prvý komerčný projekt s názvom „Dojčiť je IN – Kampaň za zdravšiu generáciu“, časom nabral medzinárodné rozmery. Je aktívnou členkou zahraničného VIP klubu marketérov.

Šípka dopredu
Juraj Paršo
Inšpirátor tínedžerov a mladých ľudí

Za svoj najväčší úspech považuje vytvorenie značky NA TEBE ZÁLEŽÍ, ktorú založili spolu s partnerom. Ich zámerom je pomáhať hlavne mladým ľuďom robiť životné zmeny. Pod touto značkou spustili prednedávnom aj výživný podcast. Jeho cieľom je ukázať ľuďom, že je v poriadku byť iný, a tiež pomáhať mladým ľuďom pochopiť ich identitu a prijať samých seba takých akí sú, bez ohľadu na to, či ich rodina podporuje alebo nie.

Šípka dopredu
Lukáš Gregor
Online marketér a stratég

Je tvorcom aplikácie Jug-logic a Content-fries. Má bohaté skúsenosti s content marketingom, copywritingom, tvorbou funnelov, reklám a aj s automatizáciou predaja. Svoje publikum učí, ako vytvoriť kvalitný obsah a ako ho efektívne využívať na rôznych platformách a sociálnych sieťach ako sú Youtube, Instagram, Facebook, Tik Tok či LinkedIn a tak osloviť a pritiahnuť si svojich vysnívaných klientov.

Šípka dopredu
Erika Eliášová
Kráľovná eshopov a online sveta

Pôsobí v Prahe a je úspešnou majiteľkou populárneho e-shopu Erika fashion. Spolu s manželom dnes vlastnia e-shopy s módou, ktoré im generujú obraty vo výške 8 miliónov eur. Ľuďom radí ako uspieť v sektore e-commerce podnikania a ako vybudovať špičkovú zákaznícku starostlivosť a servis a byť schopný obslúžiť stovky spokojných zákazníkov denne.

Šípka dopredu
Monja Prole
Mentorka a poradkyňa v oblasti podnikania

Na základe svojich bohatých skúseností sa rozhodla naplniť svoje životné poslanie a odovzdať svoje poznatky a skúsenosti podnikateľom ako mentor a poradca v oblasti podnikania. Ako certifikovaná mentorka sa venuje vzdelávaniu a poradenstvu nielen pre malé a stredné podniky na Slovensku, ale aj v zahraničí. Pomáha im prispôsobiť sa zmenám na trhu a vyriešiť ich výzvy, s ktorými sa v danej fáze svojho rastu stretávajú.

Šípka dopredu
Ľudka Andrejková
Expertka na domáce vzdelávania a fungovanie rodiny

Venuje sa sebarozvoju žien a učí ich ako začať podnikať. Dôležitou témou sú pre ňu aj partnerské vzťahy a hlavne výchova detí. Je veľkou zástankyňou domáceho vzdelávania. Vyučuje, ako sa dá zladiť podnikanie, rodina a domáce vzdelávanie.

Šípka dopredu
Marián Nemeš
Expert na zlato

Jeden z najväčších praktických finančných expertov s viac ako 25 ročnými profesionálnymi skúsenosťami a dosiahnutými výnimočnými úspechmi, ktorý už pomohol tisíckam ľudí mať sa v živote lepšie. Založil rodinnú firmu IMPERIAL Gold a.s., ktorá v súčasnosti patrí medzi lídrov v predaji fyzického investičného zlata na Slovensku.

Šípka dopredu
Branislav Mráz
Podnikateľ a expert na krypto roboty

V roku 2016 sa stal majiteľom prvého Bitcoinu, ktorý vtedy kúpil za 370 EUR. Sledovanie nárastu hodnoty tejto kryptomeny v čase ho motivovalo ponoriť sa do tohto novovznikajúceho finančného odvetvia hlbšie a stať sa doslova špecialistom v kryptomenách. Má viac ako 20 rokov podnikateľských skúseností a ľuďom poskytuje prístup k praktickým vedomostiam, ktoré vedia okamžite použiť v praxi.

Šípka dopredu
David Nepejchal
Expert na automatizáciu a online podnikanie

Má oficiálny status Messenger Marketing Expert od spoločnosti Manychat a je považovaný za jedného z najväčších odborníkov v oblasti automatizácie a chatbotov na českom a slovenskom trhu. Pomáha podnikateľom, ktorí majú skvelé produkty, posolstvo alebo nápady, rozširovať ich pole pôsobnosti. Učí ľudí ako úspešne a jednoducho predávať pomocou chatbotov na sociálnych sieťach, vďaka internetovým reklamám, pomocou webinárov a ďalších marketingových nástrojov.

Šípka dopredu
Ľuboš Híreš
Osobný tréner

Od roku 2017 pôsobí ako osobný tréner v tréningovom centre FitFabrik v Novej Dubnici. Má dlhoročné skúsenosti s animátorstvom a vedením skupinových cvičení. Keďže si sám prešiel cestou z ľahkej obezity až k vyšportovanej postave, dokáže veľmi dobre pochopiť, aké nástrahy, výzvy a prekážky zabraňujú ľuďom dosiahnuť vysnívanú postavu.

Šípka dopredu
Nikola Pieťková
Osobná trénerka

Už vo svojich 17-tich rokoch si spravila futbalovú UEFA C trénerskú licenciu. Dnes je okrem futbalu aj certifikovaná kondičná a core trénerka. Obľubuje kondičné a stabilizačné tréningy na rovnováhu a spevnenie tela. Aktuálne pôsobí v tréningovom centre Fitfabrik v Novej Dubnici.

Šípka dopredu
Noro Grofčík
Tanečník a choreograf, 5-násobný majster sveta

Život zasvätil svojej najväčšej vášni: tancu, pohybu a práci s mládežou. Je zakladateľom tanečnej školy N DANCE COMPANY, ktorú vedie a venuje sa jej na plný úväzok. Trénoval a získaval skúseností aj v zahraničí a mal tú česť učiť sa od najlepších choreografov a tanečníkov sveta.

Šípka dopredu
RNDr. Barbara Sviežená PhD.
Vedkyňa a popredná expertka na nutričné poradenstvo a emočné jedenie

Realizovala niekoľko vedecko-výskumných projektov a spolu s kolektívom autorov získala v oblasti medicíny ocenenie Ig Nobel Prize. Napriek úspešnej kariére v oblasti aplikovanej genetiky a expertízy ju priťahoval svet výživy a možnosť vďaka nej pomáhať ľuďom. Jej hlavnou doménou je prepojenie psychiky a výživy a hľadanie súvislostí medzi tým, čo jeme a kým sa stávame.

Šípka dopredu
Mgr. Denisa Říha Palečková
Popredná česká lektorka v oblasti partnerských vzťahov, vedomej sexuality a osobnostného rozvoja

Prináša celkom nový pohľad na intimitu a ako túto oblasť využiť pre vlastné zdravie, šťastie, partnerský život a osobnostný rozvoj. Vychádza z faktu, že málokto z nás dostal od svojich rodičov či v škole dobré vzdelanie v oblasti partnerských vzťahov a sexuality. Táto sféra je však kľúčová pri určovaní kvality nášho života. Podporuje ľudské telo, dušu aj ducha, vplýva na zdravie a dáva celkový zmysel nášmu životu.

Šípka dopredu
Michal Kopecký
Online stratég a biznis mentor

Je autorom viacerých bestsellerov, ktorých sa predalo spolu cez 20.000 kusov a pomohol tisícom mužom a žien získať ich vysnívaného partnera, s ktorým sú dnes šťastní vo vzťahu. Prináša tie najefektívnejšie, najpraktickejšie a hlavne overené stratégie, princípy a koncepty, ktoré fungujú na našom trhu a pomáha ľuďom pretaviť ich podnikanie na úspešný biznis, ktorý im bude prinášať viac peňazí a viac času na seba a svoju rodinu.

Šípka dopredu
Marián Biesik
Podnikateľ a expert v biznis developmente firiem a tímov

Ako jediný na Slovensku je držiteľom exkluzívnej švajčiarskej licencie STRUCTOGRAM, na školenie výnimočnej techniky komunikácie, sebapoznania a poznania iných. Pomáha firmám a lídrom na Slovensku aj v zahraničí objavovať nové spôsoby, ako vo svojich tímoch nájsť pravý potenciál, zlepšovať výsledky a uvedomiť si, ktoré zručnosti sa oplatí rozvíjať, aby boli magnetom pre šikovných ľudí, ktorých si udržia natrvalo.

Šípka dopredu
Daniela Rau
Mentorka a medzinárodne certifikovaná koučka NLP

Autorka blogu o osobnom rozvoji a zdravom životnom štýle, podnikateľka, infopodnikateľka a majiteľka internetového obchodu. Autorka a vydavateľka viacerých kníh a koučka osobného rozvoja. Jej víziou je písať knihy, články a spájať ľudí a OBOHACOVAŤ ICH NA CESTE VLASTNÝM ŽIVOTOM.

Šípka dopredu
Andy Winson
Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity

Mentor, kouč a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity. Jeho poslaním je viesť ľudí autentickou premenou k osobnej, vzťahovej a finančnej prosperite.

Šípka dopredu