Marián Biesik

Marián Biesik

Podnikateľ a expert v biznis developmente firiem a tímov
Podpis odborníka
Kto je
Marián Biesik
?

Ako jediný na Slovensku je držiteľom exkluzívnej švajčiarskej licencie STRUCTOGRAM, na školenie výnimočnej techniky komunikácie, sebapoznania a poznania iných. Pomáha firmám a lídrom na Slovensku aj v zahraničí objavovať nové spôsoby, ako vo svojich tímoch nájsť pravý potenciál, zlepšovať výsledky a uvedomiť si, ktoré zručnosti sa oplatí rozvíjať, aby boli magnetom pre šikovných ľudí, ktorých si udržia natrvalo.

„...a život nám ide správnym smerom”

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
32
min.
23.8.2022
20:00
#12 Cesta k úspechu vedie úzkou bránou

Dokáže v dnešnom svete každý byť úspešný a dosahovať svoje ciele?

Biznis a kariéra
Teraz LIVE
24
min.
9.8.2022
20:00
#11 Keď fúka silný vietor napni plachty

Ako rásť aj v ťažších časoch?

Biznis a kariéra
Teraz LIVE
25
min.
26.7.2022
20:00
#10 Sýty hladnému neverí

Biznis a kariéra

Viac o Odborníkovi

Pochádza z Myjavy. Ako chalan z Vaďoviec (kúsok od Nového Mesta nad Váhom) bol nútený začať sa od 16-tich živiť sám.

Vyučil sa za elektrikára, bol vojak z povolania a pracoval na letisku v Piešťanoch. No napriek tomu som nechcel žiť priemerný život.

Makať na sebe ho doslova donútil Peter Krištofovič. Aj keď jeho predpoklady stať sa úspešným obchodníkom boli spočiatku mizive, dokázal sa naučiť všetky potrebné schopnosti.

Viac ako rok strávil v Rumunsku, kde mal na starosti budovanie a vedenie tímu. Spoločnosť sa stala jednotkou v dôchodkovej reforme v Rumunsku.

Využil tiež možnosť pôsobiť v Los Angeles, kde sa učil predávať finančné produkty priamo v teréne a náborovať a budovať tím.

Absolvoval kurzy Neurolingvistického programovania, vzdelávacie semináre slávneho amerického spíkra Blaira Singera, legendárneho podnikateľa a kouča Roberta Kiyosakiho, či seminár rétoriky v Las Vegas.

Ako jediný na Slovensku je držiteľom exkluzívnej švajčiarskej licencie STRUCTOGRAM, na školenie výnimočnej techniky komunikácie, sebapoznania a poznania iných.

Má viac ako 27 ročné skúsenosti s budovania a vedenia tímov na Slovensku aj v zahraničí a vybudoval vlastnú úspešnú sieť lídrov a obchodníkov.

Vyučuje tajomstvá rétoriky a techniky, ako svoje myšlienky pretaviť do atraktívneho a pútavého obsahu, ktorý udrží pozornosť publika a odovzdá mu kľúčové posolstvá.

Dnes pomáha firmám a lídrom na Slovensku aj v zahraničí objavovať nové spôsoby, ako vo svojich tímoch nájsť pravý potenciál, zlepšovať výsledky a uvedomiť si, ktoré zručnosti sa oplatí rozvíjať, aby boli magnetom pre šikovných ľudí, ktorých si udržia natrvalo.