Časté otázky

Časté otázky

Koľko stojí členstvo v MOTILIFE?
Rozbaliť riadok

Mesačné členstvo v MOTILIFE stojí 9,80 € vrátane DPH. Ak chceš ušetriť, odporúčame ročné členstvo za 98 € s DPH, v ktorom získaš až 2 mesiace zdarma.

Ako funguje predplatné členstva MOTILIFE?
Rozbaliť riadok

Môžeš si vybrať, či máš záujem o mesačné alebo ročné predplatné. Súčasťou oboch je 7-dňová skúšobná doba ZDARMA. Po uplynutí skúšobnej doby sa zo zadanej platobnej karty automaticky stiahne prvá platba.
Členský poplatok sa bude automaticky sťahovať z tvojej karty vždy v posledný deň platnosti aktuálneho členstva, t. j. buď po mesiaci alebo po roku, až pokiaľ si členstvo nezrušíš.
Skúšobnú dobu nie je možné využiť, ak máš promo kód na zľavu z poplatku za MOTILIFE.

Mám zľavový kód, ako si ho mám uplatniť?
Rozbaliť riadok

Zľavový kód môžeš mať buď na mesiac alebo na rok. Pre jeho uplatnenie klikni na Staň sa členom, prepni tlačítko na členstvo v dĺžke podľa toho, aký máš zľavový kupón (ak máš kupón na mesačnú zľavu zapni mesačné členstvo, ak máš zľavu na ročné členstvo, zapni si ročné členstvo).
Následne pod tlačítkom Zaregistrovať klikni na link Mám promo kód. Vyplň svoje údaje a klikni na Registrovať. V okne s platbou klikni na Mám kupón a zadaj kupón do políčka. Zľava sa ti automaticky uplatní. V prípade, že máš 100% zľavu, systém Ti dá sumu 0€ (zdarma), v prípade, že máš napríklad 50% zľavový kupón, odpočíta sa Ti 50% z platby. Zadaj údaje platobnej karty, potvrď a systém Ťa hneď presmeruje do členskej sekcie, kde môžeš začať hneď pozerať.

Môžem pozerať videá aj zdarma?
Rozbaliť riadok

Live vysielania, ako aj videá z videoknižnice môžeš sledovať zdarma a bez obmedzení iba počas 7-dňovej skúšobnej doby. Potom budeš potrebovať platené členstvo.

Z akých zariadení môžem sledovať videá z MOTILIFE?
Rozbaliť riadok

Videá môžeš sledovať z mobilu, tabletu, počítača, laptopu alebo z akéhokoľvek webového prehliadača.

Môžem si videá prehrať aj bez pripojenia na internet?
Rozbaliť riadok

Je nám to ľúto, no všetky videá sú nahrané na online serveri a na ich sledovanie budeš potrebovať pripojenie na internet.

Skončila mi platnosť alebo som platobnú kartu vymenil(a) za novú. Je potrebné niečo robiť?
Rozbaliť riadok

Áno. Systém sa, bohužiaľ, nemá ako inak dozvedieť o zmene tvojej bankovej karty. Je preto potrebné zadať údaje z novej platobnej karty v profile.

Môžem členstvo kedykoľvek zrušiť?
Rozbaliť riadok

Samozrejme. Členstvo môžeš zrušiť počas 7-dňovej skúšobnej doby úplne bezplatne. Ak už máš členstvo zaplatené a zrušíš ho, budeš mať prístup k MOTILIFE do konca aktuálne zaplateného obdobia. Do kedy presne to je si môžeš pozrieť v profile v záložke Členstvo. Na konci predplateného obdobia sa ďalšia platba už nestiahne a prístup ti skončí.

Ako môžem členstvo zrušiť?
Rozbaliť riadok

Ukončiť členstvo môžeš priamo vo svojom profile, ktorý nájdeš v Členskej zóne. V profile na záložke Členstvo pekne vidíš do akého dátumu máš ešte členstvo uhradené a aktívne. Pri členstve nájdeš aj tlačidlo Zrušiť, ktorým si členstvo ukončíš a už sa ti nebudú sťahovať ďalšie platby. Prístup do MOTILIFE ti však ostane do uvedeného dátumu, t. j. do konca aktuálne zaplateného obdobia.