Branislav Mráz

Branislav Mráz

Podnikateľ a expert na krypto roboty
Podpis odborníka
Kto je
Branislav Mráz
?

V roku 2016 sa stal majiteľom prvého Bitcoinu, ktorý vtedy kúpil za 370 EUR. Sledovanie nárastu hodnoty tejto kryptomeny v čase ho motivovalo ponoriť sa do tohto novovznikajúceho finančného odvetvia hlbšie a stať sa doslova špecialistom v kryptomenách. Má viac ako 20 rokov podnikateľských skúseností a ľuďom poskytuje prístup k praktickým vedomostiam, ktoré vedia okamžite použiť v praxi.

„Robím čo ma baví a uživí, to je ideálna kombinácia. 1/3 života prespíme, 1/3 pracujeme a 1/3 žijeme. Ak vytvoríš pasívny príjem, môžeš 2/3 žiť tak, ako chceš a sny premieňať na zážitky.”

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
9
min.
10.1.2023
19:00
#38 Robotu nechaj na krypto-roboty V.

Ako mať pasívny príjem cez krypto robotov

Peniaze
Teraz LIVE
8
min.
3.1.2023
19:00
#37 Robotu nechaj na krypto-roboty IV.

Ako robot zvyšuje zisky

Peniaze
Teraz LIVE
9
min.
20.12.2022
19:00
#36 Robotu nechaj na krypto-roboty III.

Ako robot eliminuje riziko

Peniaze

Viac o Odborníkovi

Braňo sa narodil v roku 1975 v Trenčíne. Vyrastal spolu so starším bratom. Jeho mama pracovala ako lekárka a otec v kultúre.

Vyštudoval manažment priemyselných podnikov na Matriálovo-technologickej fakulte Slovenskej Technickej Univerzity.

Po skončení vysokoškolského štúdia začal pracovať ako programátor bankových systémov a následne ako obchodnik v počítačovej firme, v ktorej sa po čase vypracoval na riaditeľa pobočky a obchodneho riaditela pre celé Slovensko.

Braňo sa v roku 2000 rozhodol vydať na podnikateľskú cestu vo sfére informačných technológii.

Okrem sveta počítačov mu učaroval aj svet zdravej výživy a nutričného poradenstva. Od roku 2013 aktívne pôsobí v sieťovom marketingu, kde sa zo spokojného klienta postupne vypracoval na vrcholovú manažérsku pozíciu.

Mal možnosť vzdelávať sa od renomovaných lekárov, vedcov a nutričných špecialistov ako boli napríklad Dr. David Heber PhDz  Harvard Medical, Dr. Louis Ignarro, nositeľ Nobelovej ceny, Dr. Nataniel Viuniski, poradca Brazílskeho ministerstva zdravotníctva a mnohých iných.

V roku 2016 sa stal majiteľom prvého bitcoinu, ktorý vtedy kúpil za 370 EUR. Sledovanie nárastu hodnoty tejto kryptomeny v čase ho motivovalo ponoriť sa do tohto novovznikajúceho finančného odvetvia hlbšie a stať sa doslova špecialistom v kryptomenách.

Braňová vášeň je neustále vzdelávanie sa a získavanie nových poznatkov. Svoje obchodné a marketingové zručnosti nadobúdal od leadrov akými sú Andy Winson, Roman Ragala, Martin Mažár, Erik Hoffman či Libor Činka.

Braňo dosiahol finančnú nezávislosť a žije z pasívneho príjmu. A presne toto učí aj svojich klientov.

Ako sám hovorí: “Čas je to najvzácnejšie, čo máme. Ak máš peniaze a čas, máš aj slobodu. Žiješ tak, ako chceš a môžeš realizovať svoje sny, či investovať do svojich koníčkov. Pasívny príjem z krypto robotov ti dá finančnú aj časovú slobodu.”

Aktuálne má viac ako 250 spokojných klientov s celkovou investíciou cez 1.000.000 EUR, pre ktorých pracuje cez 1000 krypto robotov.

Braňo sa stane Vaším sprievodcom vo svete kryptomien, ktorý sa stáva každým rokom zaujímavejšou a atraktívnejšou možnosťou investovania.

Podelí sa s Vami o viac ako 20 rokov svojich podnikateľských skúseností. Dostanete prístup k praktickým vedomostiam, ktoré viete okamžite použiť v praxi.