Daniela Rau

Daniela Rau

Mentorka a medzinárodne certifikovaná koučka NLP
Podpis odborníka

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
51
min.
19.6.2024
6:30
#767 Ranná nakopávačka STREDA 19.6.2024

Ako zlepšiť svoje vzťahy 3./4.

Ranná nakopávačka
Teraz LIVE
48
min.
17.6.2024
6:30
#765 Ranná nakopávačka PONDELOK 17.6.2024

http://Ako zlepšiť svoje vzťahy 2./4.

Ranná nakopávačka
Teraz LIVE
56
min.
13.6.2024
6:30
#763 Ranná nakopávačka ŠTVRTOK 13.6.2024

Ako zlepšiť svoje vzťahy 1./4.

Ranná nakopávačka

Viac o Odborníkovi

Inšpiruje ľudí, aby robili veci, ktoré inšpirujú ich. Aby našli to, čo ich v živote baví. Objavili svoje dary a talenty, rozvíjali ich a žili život spokojný, šťastný a zmysluplný.

To je Daniela Rau, lektorka, mentorka, inšpirátorka a medzinárodne certifikovaná NLP MASTER Practitioner. Sprievodkyňa žien a mužov na ich ceste za lepším životom, ktorá sa osobnostnému napredovaniu intenzívne venuje už viac ako desať rokov.

Je autorkou a aj vydavateľkou viacerých úspešných knižných bestsellerov, akými sú séria kníh „Kváskovanie“, motivačnej knihy „MY BIG VISION BOOK- Moja veľká kniha snov, vízií a cieľov“, či rodovej knihy „Kronika života“. Je autorkou knihy roka 2019 v Panta Rhei Awards a e-ženou roka 2014.

Okrem písaného slova v knihách, na blogu a v článkoch rôznych časopisov, vedie kurzy pre ženy a prednáša na rôznych konferenciách. Naviac v júni roku 2022 spolu s koučom a motivátorom Jergušom Holéczym spustila podcast s názvom ŽIVOT NA MAXIMUM, v ktorom ukazuje ľuďom rôzne uhly pohľadu na životné témy a situácie a ako ich môžu ľahšie zvládnuť.

Daniela Rau je rodenou Bratislavčankou. Narodila sa ako najmladšia z troch dcér do rodiny učiteľky a technológa. Detstvo v Bratislave mala krásne. Spolu so sestrami ho často trávila vonku na ihrisku, či v sadoch a lesoch vtedy ešte obklopujúcich miestnu časť Karlovu Ves. Už ako dieťa milovala hudbu a 8 rokov hrala na netradičnom nástroji violončelo.

Ako vyrastala, tak rodinný život jej priniesol chvíle krásne, no i také, ktoré boli pre ňu životnými výzvami a učiteľmi. Vďaka nim pochopila veľa vecí. To, čo v živote chce a aj to, čo chce mať v dospelom živote inak. No za všetko zo svojej minulosti je vďačná, lebo si veľmi dobre uvedomuje, že práve jej minulosť z nej vytvorila ženu, akou je teraz. A vďaka skúsenostiam z minulosti teraz vie ľuďom pomáhať.

Základnú, strednú a aj vysokú školu absolvovala v Bratislave, no každú z úplne iného súdka. Vďaka gymnáziu zameranom na počítače má teraz rada celý online svet. A vysoká škola Chemicko-technologická – potravinársky smer ju naučila vnímať a vidieť do sveta potravín, ľudského tela a a biológie.

V pracovnom svete niekoľko rokov viedla tímy ľudí a koordinovala fungovanie predajní FAnn parfumérií, či Tea Time a od roku 2009 podniká vo vlastnej úspešnej firme orientujúcej sa na online podnikanie a vydavateľskú činnosť. Od roku 2019 sa ako kouč venuje tínedžerom v tábore osobnostného rozvoja MÁM NA TO a od roku 2022 je naviac šéfkou osobnostno- vzdelávacej platformy METAGRAM.

S manželom žije v Trenčíne. Má dvoch už skoro dospelých synov, na ktorých je hrdá. Lebo si našli to, čo ich v živote baví a napĺňa a žijú svoj život najlepšie ako vedia. A to je pre ňu ako rodiča to najviac.

To je Daniela Rau, žena, manželka, mama, autorka kníh, mentorka a inšpirátorka.