Juraj Paršo

Juraj Paršo

Inšpirátor tínedžerov a mladých ľudí
Podpis odborníka
Kto je
Juraj Paršo
?

Za svoj najväčší úspech považuje vytvorenie značky NA TEBE ZÁLEŽÍ, ktorú založili spolu s partnerom. Ich zámerom je pomáhať hlavne mladým ľuďom robiť životné zmeny. Pod touto značkou spustili prednedávnom aj výživný podcast. Jeho cieľom je ukázať ľuďom, že je v poriadku byť iný, a tiež pomáhať mladým ľuďom pochopiť ich identitu a prijať samých seba takých akí sú, bez ohľadu na to, či ich rodina podporuje alebo nie.

„Najmocnejšou silou vo vesmíre a v živote je sila rozhodnutia. Aké rozhodnutie si teda zvolíš TY?”

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
13
min.
14.10.2022
18:00
#33 Čítať motivačné knižky nestačí!

O šťastí nestačí čítať, treba ho PREŽIŤ

Vzťahy
Teraz LIVE
13
min.
7.10.2022
18:00
#32 Príjmi to, KDE SI

Nebojuj s gravitáciou, využi ju!

Vzťahy
Teraz LIVE
16
min.
30.9.2022
18:00
#31 Preži svoje emócie!

To, čo prežívaš, ťa má niečo naučiť

Vzťahy

Viac o Odborníkovi

Ambiciózny mladý muž, zakladateľ projektu NA TEBE ZÁLEŽÍ, ktorý vám poskytne netradičný pohľad na vzťahovú oblasť očami mladej generácie.

Juraj sa narodil v roku 2002 a vyrastal ako jedináčik. Väčšinu života strávil v ženskej opatere, vychovávala ho mama, babka aj prastarká, vďaka čomu dostal možnosť čerpať zo studnice múdrosti troch generácii.

V roku 2021 ukončil strednú školu so zameraním na manažment regionálneho cestovného ruchu.

Počas štúdia zastával funkciu zástupcu školského parlamentu, a stal sa aj  zástupcom parlamentu študentov pre Žilinský kraj. Pomimo to pôsobil ako šéfredaktor školského časopisu.

Jedným z jeho najväčších úspechov počas štúdia bola pozícia prezidenta študentskej firmy, vďaka ktorej získal cenné praktické skúsenosti s vedením a leadrovstvom.

Od svojich 15. rokov sa podieľa na rodinnom biznise, v ktorom momentálne zastáva funkciu HR manažéra pre 25 ľudí.

Už počas štúdia sa začal aktívne venovať gastronómii a získal certifikát v barmanstve, baristike aj podávaní čajom. A tieto znalosti využil prakticky využil  zakladaní a prevádzkovaní našej rodinnej kaviarne.

Za svoj zlomový moment v živote Juraj považuje účasť v tábore osobnostného rozvoja pre teeangerov MÁM NA TO! Na tomto magickom mieste, ako ho sám nazýva, pochopil, že život môže mať nespočetne mnoho scenárov a nie len tých pár, ktoré nám ukazuje a diktuje škola a dnešná spoločnosť.

Ako sa sám vyjadril: V tábore sa vo mne spustila veľká transformácia, ktorá vo mne pretrváva až do teraz. A preto sa stal neoddeliteľnou súčasťou jeho života.

Absolvoval ho už nielen ako účastník, ale aj ako junior líder, senior líder, asistent kouč a líder lídrov, kedy viedol svoj vlastný tím.

Za svoj najväčší úspech považuje  vytvorenie značky NA TEBE ZÁLEŽÍ, ktorú založili spolu s partnerom. Ich zámerom je pomáhať hlavne mladým ľuďom robiť životné zmeny. Pod touto značkou spustili prednedávnom aj výživný podcast.

Neoddeliteľnou súčasťou jeho charizmatickej osobnosti je aj príslušnosť k LGBT komunite. Jeho cieľom je ukázať ľuďom, že je v poriadku byť iný, a tiež pomáhať mladým ľuďom pochopiť ich identitu a prijať samých seba takých akí sú, bez ohľadu na to, či ich rodina podporuje alebo nie.