David Nepejchal

David Nepejchal

Expert na automatizáciu a online podnikanie
Podpis odborníka
Kto je
David Nepejchal
?

Má oficiálny status Messenger Marketing Expert od spoločnosti Manychat a je považovaný za jedného z najväčších odborníkov v oblasti automatizácie a chatbotov na českom a slovenskom trhu. Pomáha podnikateľom, ktorí majú skvelé produkty, posolstvo alebo nápady, rozširovať ich pole pôsobnosti. Učí ľudí ako úspešne a jednoducho predávať pomocou chatbotov na sociálnych sieťach, vďaka internetovým reklamám, pomocou webinárov a ďalších marketingových nástrojov.

„Pracuji na tom, aby ste Vy mohli odpočívat.”

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
10
min.
13.10.2022
19:00
#24 Statický obsah je mŕtvy. Ako teda získať nových zákazníkov?

TOP 10 najaktuálnejších online trendov pre úspešný marketing v tomto roku - 2. časť

Biznis a kariéra
Teraz LIVE
7
min.
6.10.2022
19:00
#23 Prečo vám ubúdajú lajky a reakcie pri príspevkoch na sociálnych sieťach?

TOP 10 najaktuálnejších online trendov pre úspešný marketing v tomto roku - 1. časť

Biznis a kariéra
Teraz LIVE
21
min.
22.9.2022
19:00
#22 5 kroková strategie, která přináší extra úspěšný prodej právě v tomto roce

Biznis a kariéra

Viac o Odborníkovi

Je expertom na marketingové a predajné stratégie a odborníkom na automatizáciu a online podnikanie.

Rodičia mu v detstve vštepili 3 základné postoje k životu, ktorými sa riadi dodnes: lásku k prírode, mať svoj vlastný názor a nestáť v dave.

Zmaturoval na strednej priemyselnej škole stavebnej a hneď po jej ukončení sa zamestnal ako majster v regionálnej stavebnej firme.

Vystriedal viacero zamestnaní a postupom času zastával pozíciu vedúceho digitalizácie katastrálnych máp.

David bol vždy veľmi kreatívny typ s množstvom nápadov a progresívnych vízií. V klasickom zamestnaní často narážal na limity, ktoré nedovoľovali rozvíjať jeho tvorivý potenciál, preto sa vydal na vlastnú podnikateľskú dráhu.

Začínal vo sfére predaja a reklamy. Podnikanie mu poskytovalo nielen dostatok slobody a možnosti kreatívneho rozvoja, ale aj slušné zisky.

David podniká viac ako 25 rokov. Vybudoval úspešnú stavebnú firmu s 55 zamestnancami, založil jedno z prvých internetových call centier v Čechách. Vytvoril prvé automatizované obchodné oddelenie stavebnej firmy v Čechách a na Slovensku, kde chatbot a automatizácia nahradili prácu až desiatich ľudí.

V roku 2018 postavil svojho prvého automatického chatbota, ktorý dostal meno Mojmír. Ten dokázal komplexne nahradiť prácu, ktorú bežne vykonávalo 10 zamestnancov.

Následne postavil úspešné chatboty pre desiatky firiem a je autorom úspešnej šablóny chatbota pre MLM, ktorú používa viac ako 1200 podnikateľov a sieťových marketérov.

David má oficiálny status Messenger Marketing Expert od spoločnosti Manychat a je považovaný za jedného z najväčších odborníkov v oblasti automatizácie a chatbotov na českom a slovenskom trhu.

Je autorom viacerých vzdelávacích programov pre podnikateľov, tvorcom marketingových  a predajných stratégii, expert na automatizaciu a online podnikanie.

Jeho kurzami a školeniami prešlo viac ako 10.000 účastníkov. Vytvoril automatizovaný systém podnikania, ktorý bol schopný vygenerovať za prvých 30 dní svojej existencie zisk až 40.000 EUR.

David verí, že každý môže využívať automatizáciu pre rozvoj svojho podnikania. Pomáha podnikateľom, ktorí majú skvelé produkty, posolstvo alebo nápady, rozširovať ich pole pôsobnosti.

Učí ľudí ako úspešne a jednoducho predávať pomocou chatbotov na sociálnych sieťach, vďaka internetovým reklamám, pomocou webinárov a ďalších marketingových nástrojov.