Zuzana Bieľaková

Zuzana Bieľaková

Odborníčka na vzdelávanie a rozvoj mladých ľudí
Podpis odborníka
Kto je
Zuzana Bieľaková
?

Začínala vo finančnej oblasti ako jeden z poradcov. Netrvalo dlho a jej kroky viedli do leaderských radov. Spolupracovala so zahraničnými spoločnosťami ako kľúčový človek pre slovenský trh, angažovala sa v pomoci ľuďom v rámci právnej ochrany, v mnohých spoločnostiach bola prizvaná ako motivačný lektor a má na konte aj množstvo sedení v rámci cielenej vedomej pomoci. Dnes je spolumajiteľkou spoločnosti a exkluzívnym partnerom medzinárodnej spoločnosti pre zastrešenie 12 krajín Európy v rámci Investičných a technologických drahých kovov.

Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom tvojho života.

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
18
min.
22.12.2022
18:00
#34 Budovanie vzťahov - 2.časť

Niečo zo základov funkčných vzťahov

Vzťahy
Teraz LIVE
16
min.
1.12.2022
18:00
#33 Budovanie vzťahov - 1.časť

Vzťahy sú neoddeliteľnou súčasťou tvojho života

Vzťahy
Teraz LIVE
11
min.
24.11.2022
18:00
#32 Chceš mať pekný vzťah?

Spoznaj fázy vzťahu

Vzťahy

Viac o Odborníkovi

Zuzkin príbeh začal v máji 1982. Narodila sa v Trstenej na Orave, do rodiny s dvoma staršími súrodencami.

V skorom rannom veku jej život nadelil prvý míľnik: stratila oboch rodičov. Pod svoje krídla si ju zobrali starí rodičia. A práve vďaka babičke sa jej život niesol v duchu pokory, úcty, vďačnosti a lásky.

Celé detstvo patrila k aktívnym a veselým deťom a všade, kde sa niečo dialo nesmela chýbať.

Neskôr študovala na SOŠ gastronomické špecifiká. Gastronómiu si zamilovala a tak si rozšírila svoje zručnosti aj ako barman a someliér.

Od svojich 15. rokov začala pracovať vždy keď bola možnosť. Za toto obdobie je veľmi vďačná, pretože ju to naučilo zodpovednosti a samostatnosti.

Hneď po škole začala jej pracovná cesta. Od vtedy prešla viacero pracovných pozícií a to najmä v zahraničí. Začalo to u susedov v Prahe a pokračovalo cez Rakúsko, Taliansko a aj Švajčiarsko, kde svoju Gastro kariéru zavŕšila vlastnou reštauráciou.

Je to už takmer 15 rokov, čo zbiera skúsenosti a znalosti z podnikania. Začínala vo finančnej oblasti ako jeden z poradcov. Netrvalo dlho a jej kroky viedli do leaderských radov.  Spolupracovala so zahraničnými spoločnosťami ako kľúčový človek pre slovenský trh, angažovala sa v pomoci ľuďom v rámci právnej ochrany, v mnohých spoločnostiach bola prizvaná ako motivačný lektor a má na konte aj množstvo sedení v rámci cielenej vedomej pomoci. Dnes je spolumajiteľkou spoločnosti a exkluzívnym partnerom medzinárodnej spoločnosti pre zastrešenie 12 krajín Európy v rámci Investičných a technologických drahých kovov.

Zuzka tvrdí, že trvácne je len to, čo je postavené na hodnotách. Celý svoj život háji túto filozofiu a prispôsobuje tomu všetky svoje rozhodnutia. Tiež zastáva názor, že človek by mal na sebe neustále pracovať a aj preto sa už viac ako 7 rokov vzdeláva v rámci osobnostného rozvoja. Aj táto cesta mala viacerých mentorov a zvučné mená, medzi ktorými naďabila aj na Andyho Winsona.

„Keď som privoňala k Andymu, bolo mi jasné, že on je ten pravý 😊. Dnes ho už vnímam ako priateľa a nesmierne si ho vážim. Práve počas úzkej spolupráce s ním a s akadémiou sa môj život radikálne zmenil. A práve  v tom období som pochopila, čo je moje poslanie“, hovorí Zuzka. Aj to ju viedlo k štúdiu NLP Practitioner a NLP Master Practitioner, ktoré má úspešne za sebou. Dnes sa okrem svojej práce venuje aj vzdelávaniu druhých, koučingu a programom, ktoré majú iba jeden cieľ – pomáhať.

Moje životné krédo: Ži tak, aby si nemusela banovať predošlého dňa, pretože deň, ktorý už raz odišiel sa nevráti.

V čo Zuzka verí? V silu myšlienok a v zákon príťažlivosti.

A prečo sa pridala do Metagramu?

„Už dlho mám potrebu odovzdávať všetky skúsenosti a poznatky, ktoré vďaka môjmu krásnemu a naplnenému životu mám a toto vnímam ako jedinečnú príležitosť vypustiť ich do sveta. A ak to má pomôcť čo i len jednej bytosti, tak budem šťastná“, hovorí Zuzana.

Vo svojich videách na Metagrame sa bude venovať mladým ľuďom, tínedžerom. Pretože je presvedčená, že v tejto dobe je viac než nutné pracovať práve s nimi. Dennodenne sa vo svojom osobnom i pracovnom živote utvrdzuje v tom, že nás mladí ľudia veľmi potrebujú. Potrebujú sa naučiť komunikovať, cítiť bezpečie, potrebujú pochopenie a zdieľať svoje obavy, strachy a aj svoje sny a ciele. Potrebujú vedieť, že nie sú sami. Oni sú tí, ktorí môžu byť lepší ako my.