Mgr. Denisa Říha Palečková

Mgr. Denisa Říha Palečková

Popredná česká lektorka v oblasti partnerských vzťahov, vedomej sexuality a osobnostného rozvoja
Podpis odborníka
Kto je
Mgr. Denisa Říha Palečková
?

Prináša celkom nový pohľad na intimitu a ako túto oblasť využiť pre vlastné zdravie, šťastie, partnerský život a osobnostný rozvoj. Vychádza z faktu, že málokto z nás dostal od svojich rodičov či v škole dobré vzdelanie v oblasti partnerských vzťahov a sexuality. Táto sféra je však kľúčová pri určovaní kvality nášho života. Podporuje ľudské telo, dušu aj ducha, vplýva na zdravie a dáva celkový zmysel nášmu životu.

„Změň svůj život díky lásce a intimitě.”

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
18
min.
23.1.2023
18:00
#46 Vzťahy v roku 2023 a tipy na preklenutie krízy

Aký bol uplynulý rok pre naše vzťahy a čo nám prinesie ten nasledujúci?

Vzťahy
Teraz LIVE
25
min.
16.1.2023
18:00
#45 Zostať vo vzťahu alebo odísť?

Dá sa vzťah ešte vzkriesiť, keď vyzerá stratene?

Vzťahy
Teraz LIVE
21
min.
9.1.2023
18:00
#44 Ako si naplniť to, po čom túžime?

Aké kroky aplikovať vo svojom živote, aby sa ti splnilo, po čom túžiš?

Vzťahy

Viac o Odborníkovi

Prináša celkom nový pohľad na intimitu a ako túto oblasť využiť pre vlastné zdravie, šťastie, partnerský život a osobnostný rozvoj.

Narodila sa v Prahe v roku 1976. Jej rodičia sa rozviedli, keď bola ešte malá, od detstva žila a vyrastala so svojou mamou. Vyštudovala rakúske gymnázium v Prahe a následne magisterský odbor sociológia na Karlovej Univerzite a v Kostnici v Nemecku.

Už počas vysokoškolských štúdii začala navštevovať prvé semináre zamerané na vedomé vytváranie vzťahov a intimity. Z tejto záľuby sa postupne vyvinula jej profesia na plný úväzok.

Jej poslaním je ukazovať ľuďom, ako žiť v harmónii so sebou samým a vďaka tomu tvoriť plnohodnotné a naplnené vzťahy plné porozumenia a vášne.

Vo svojej praxi čerpá hlavne z vlastných skúseností. Rozvedená bola nielen jej mama, ale aj obe babičky, čo v 50tych rokoch minulého storočia veru nebývalo zvykom. V tých časoch boli rozvody skôr výnimočné.

Denisa vychádza z faktu, že málokto z nás dostal od svojich rodičov či v škole dobré vzdelanie v oblasti partnerských vzťahov a sexuality. Táto sféra je však kľúčová pri určovaní kvality nášho života. Podporuje ľudské telo, dušu aj ducha, vplýva na zdravie a dáva celkový zmysel nášmu životu.

Absolvovala celú radu psychoterapeutických výcvikov, systematicku terapiu, prácu s telom v psychoterapii, terapiu Carla Rogersa.

Prešla tréningami u popredných svetových koučov ako sú David Deida, Diana Richardson, Tony Robbins, John a Julie Gottmanoví, Elen Tonetti a mnohí ďalší.

Je autorkou viacerých živých kurzov a úspešných online programov, ktoré transformujú vzťah k sebe, k partnerovi aj okoliu.

Za svojich viac ako 20 rokov skúseností v tejto oblasti pomohla už desaťtisícom ľudí. 17 rokov vedie kurzy pre páry na zlepšenie ich vzťahov a intimity,

Je autorkou Celostnej zmyselnej masáže a výcvikov CORE TOUCH® pre začiatočníkov a aj profesionálov a je zakladateľkou vaginálneho mapovania v Čechách a na Slovensku.

Jej práca je známa aj mimo Českú republiku. Organizuje kurzy v Belgicku, Dánsku, Írsku, Anglicku, Poľsku, Chorvátsku či v Thajsku.

Denisu ste mali možnosť zaznamenať aj v popredných českých a svetových médiách. Niekoľkokrát vystúpila v ČT1 v relácii Sama Doma, či bola pozvaná a vystúpila v uznávanej talk show Jacka Canfielda Talking about success.

Rozhovory s ňou vyšli vo svetovoznámych časopisoch ako ELLE, Harpers Bazaar, Žena a život, Moje psychologie, BLESK pro ženy, Marianne, Playboy, Forbes a v mnohých ďalších.

S jej vedením už nikdy viac nezažijete vo vašom partnerstve nudu, odcudzenie sa, neprijatie či nenávisť. Táto žena je plne kvalifikovaná posunúť vaše vzťahy do celkom novej úrovne, o ktorej možno teraz ani netušíte.