Jerguš Holéczy

Jerguš Holéczy

Marketingový expert na budovanie značky
Podpis odborníka

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
41
min.
23.2.2024
6:30
#691 Ranná nakopávačka PIATOK 23.2.2024

Kedy si si naposledy skutočne oddýchol?

Ranná nakopávačka
Teraz LIVE
46
min.
16.2.2024
6:30
#686 Ranná nakopávačka PIATOK 16.2.2024

Ako byť v živote flexibilný

Ranná nakopávačka
Teraz LIVE
45
min.
14.2.2024
6:30
#684 Ranná nakopávačka STREDA 14.2.2024

Vždy sa dá, len treba chcieť

Ranná nakopávačka

Viac o Odborníkovi

Charizmatický, flexibilný a usmievavý rodák z Bratislavy od skorého detstva miloval a aktívne hrával futbal. Práve tento šport  položil základy jeho zmyslu pre tímovosť a kolektívnu zodpovednosť. Z pozície brankára mal o všetkom prehľad a mohol koordinovať pohyb spoluhráčov. Tieto zručnosti využíva dodnes pri budovaní a riadení marketingových tímov.

Vzdelanie získal na Fakulte sociálnych a Ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave. Už počas štúdií dostal  možnosť nadobudnuté vedomosti rovno aplikovať do praxe. Vďaka tomu posilnil svoj zmysel pre praktickosť. Ako sám hovorí: Nie je dôležité len vedieť. Dôležité je vedieť to použiť.

Svoju profesijnú kariéru naštartoval s PR agentúrou Seesame, v ktorej sa venoval krízovej, korporátnej a aj produktovej komunikácii. Získal skvelé skúsenosti základy pre ďalší napredovanie.

Keďže je celý život milovníkom športu, prestup do spoločnosti Nike bolo preňho prirodzeným vývojovým krokom. Počas spolupráce s populárnou značkou mal možnosť spoznávať aj ďalšie zákutia marketingu, ako je šport marketing, event marketing, či samotný brand marketing. Sám spomína na toto obdobie veľmi pozitívne a prínosné.

Dôležitou etapou na jeho ceste bola spolupráca v spoločnosti ProCare, kde dostal príležitosť rozvíjať marketingový tím, no najmä vybudovať brand/ značku. ProCare ako prvý dokázal v zdravotníctve zaviesť online platby a budovať tak e-commerce základy v novom segmente.

Ďalšou značkou, ktorú dostal do rúk a mohol meniť jej pozíciu z hľadiska vnímania spotrebiteľom bol Mobelix. Tu viedol dvadsať členný tím, ktorý mal pod palcom komplexné zastrešenie marketingu a e-commerce pre Česko a aj Slovensko.

Vášnivý športovec, milovník humoru, dlhoročný marketingový profesionál, certifikovaný NLP master je zakladateľom marketingovej agentúry BIZ_house a tiež tvorca populárneho podcastu JERGYtalks.

Vo svojich vysielaniach v  Metagrame vás krok po kroku prevedie budovaním vašej úspešnej značky.