Marián Nemeš

Marián Nemeš

Expert na zlato
Podpis odborníka

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
18
min.
22.3.2023
19:00
#48 Je Silicon Valley Bank nový Lehman Brothers?

Peniaze
Teraz LIVE
24
min.
8.2.2023
19:00
#47 Kedy je vhodný čas na nakupovanie fyzického investičného zlata?

Peniaze
Teraz LIVE
29
min.
18.1.2023
19:00
#46 Nebuď jeden z miliónov, buď jeden z 300!

Peniaze

Viac o Odborníkovi

Je lídrom v predaji fyzického investičného zlata na Slovensku a pomáha ostatným na ceste k úspechu. Jeho príbeh sa začal písať v roku 1976. Prežil nádherné detstvo v šťastnej robotníckej rodine vo Vranove nad Topľou.

Počaš strednej školy závodne hrával hokej a tenis a láska k športu ho po skončení gymnázia priviedla na Fakultu telesnej výchovy a športu na Univerzitu Komenského do Bratislavy. Už na vysokej škole chcel od života “viac”, a tak začal si privyrábať popri štúdiu.

Po úspešnom ukončení vysokej školy a začal naplno venovať finančníckemu biznisu.Viedol úspešné tímy s viac ako 3.000 spolupracovníkom a spoločne uzatvorili pre klientov viac ako 100-tisíc zmlúv.

Jeho finančnícke a biznisové úspechy začali presahovať hranice Slovenska a v roku 2008 sa ako prvý Slovák stal členom prestížneho svetového finančnickeho klubu dolárových milionárov - Member on MDRT - Milión Dollar Round Table, do ktorého sa nominuje iba 2% tých najúspešnejších finančníkov z celého sveta.

O rok neskôr v roku 2009 takisto ako prvý Slovák dosiahol pozíciu Court of the Table, kde sa nominuje iba 0,5% tých najúspešnejších z celého sveta.

V rokoch 2012-2013 zastával pozíciu Country Chair Slovakia a člen MCC a zastupoval Slovensko na tých najväčších a najprestížnejších svetových finančnickych konferenciách.

V rokoch 2008 až do roku 2012 bol členom predstavenstva AFISP - Asociácia finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov a stál pri zrode a formulovaní zákona o finančnom sprostredkovaní a zavádzaní regulácii v oblasti sprostredkovania finančných služieb.

Jeho vysokú profesnú a odbornú úroveň potvrdzuje aj to, že už od roku 2010 až do dnes je členom odbornej poroty prestížnej súťaže finančných produktov “Zlatá minca”.

Dôležitý biznisový míľnik nastal v roku 2012, kedy sa po prvýkrát vo svete financií stretol s fyzickým investičným zlatom.

Jeho úspešná biznisová kariéra naplno vyvrcholila pred piatimi rokmi, kedy založil rodinnú firmu IMPERIAL Gold a.s, ktorá v súčasnosti patrí medzi lídrov v predaji fyzického investičného zlata.

Vzdelávanie a sebarozvoj sú neoddeliteľnou súčasťou Marianovej cesty za úspechom.Je úspešným absolventom Akadémie Tomáša Baťu v Zlíne. Učí sa od tých najlepších na svete. Absolvoval stovky seminárov a tréningov napr. u Tony Robinsa, či Erika Worreho a dokonca ako jediný Slovák mal na území Slovenskej republiky osobné stretnutie s Robertom Kiyosakim.

Marián Nemeš, jeden z najväčších praktických finančných expertov s viac ako 25 ročnými profesionálnymi skúsenosťami a dosiahnutými výnimočnými úspechmi, ktorý už pomohol tisíckam ľudí mať sa v živote lepšie.