Ľuboš Híreš

Ľuboš Híreš

Osobný tréner
Podpis odborníka

Najnovšie vysielania odborníka

Teraz LIVE
51
min.
14.7.2022
8:00
#25 Cvičenie s Ľubom

Kondičné cvičenie s vlastnou váhou

Zdravie
Teraz LIVE
51
min.
7.7.2022
8:00
#24 Cvičenie s Ľubom

Kondičné cvičenie s vlastnou váhou

Zdravie
Teraz LIVE
56
min.
30.6.2022
8:00
#23 Cvičenie s Ľubom

Kondičné cvičenie s vlastnou váhou

Zdravie

Viac o Odborníkovi


Je certifikovaný osobný tréner, ktorý pôsobí v tréningovom centre Fit Fabrik.

Jedináčik, ktorý vyrastal bez otca, bol v detstve, ako sám tvrdí, športový antitalent. Bol oslobodený od telesnej výchovy, nakoľko trpel astmou a aj ľahkou obezitou.

Počas dospievania prišiel na to, že správnym pohybom a športovaním dokáže príznaky svojej choroby potlačiť. Začal s hraním futbalu a aktívnym životom. Po čase sa mu podarilo raz a navždy zbaviť sa astmy. Tento úspech v ňom vyvolal túžbu venovať sa športu profesionálne.

Vďaka vášni pre šport a pohyb viedli jeho kroky na fakultu Telovýchovy a športu v Bratislave, kde začal študovať kondičné trénerstvo a učiteľstvo. Štúdium ho doslova napumpovalo odbornými vedomosťami, po ktorých túžil.

Počas vysokej školy sa rozhodol venovať tým najmenším členom spoločnosti a začal trénovať deti pod taktovkou Beniteam. Ako sám hovorí, trénoval pri tom aj svoje pevné nervy a trpezlivosť.

Štúdium prerušil po druhom ročníku. Jeho hlavnou prioritou sa popri trénovaní stala rodina, milovaná manželka  a ich novonarodený syn.

Od roku 2017 pôsobí ako osobný tréner v tréningovom centre FitFabrik v Novej Dubnici. Má odtrénovaných viac ako 6.000 tréningových jednotiek. Okrem toho absolvoval kurz profesionálneho fitness trénera.

Ľuboš má dlhoročné skúsenosti s animátorstvom a vedením skupinových cvičení. Počas pandémie viedol online tréningy a svojím profesionálnym prístupom a charizmatickým vystupovaním motivoval svojich klientov k udržaniu sa v skvelej forme a kondícii.

Čo môžete očakávať počas tréningov s Ľubošom? Určite skvelú náladu a priateľský prístup. Prevedie vás kondičnými cvičeniami bez pomôcok, iba s váhou vlastného tela, vďaka čomu popracujete na redukcii svojej telesnej hmotnosti.

Keďže si sám prešiel cestou z ľahkej obezity až k vyšportovanej postave, dokáže veľmi dobre pochopiť, aké nástrahy, výzvy a prekážky vám zabraňujú dosiahnuť vašu vysnívanú postavu a ukáže vám spôsoby, ako ich zvládnuť.

Ak sa náhodou považujete za športový antitalent, tak ako Ľubomír v minulosti, verte, že s ním si šport zamilujete. Zbavíte sa nadbytočných tukových zásob raz a navždy, nadobudnete svoju ideálnu hmotnosť a hlavne zažijete obrovský príval energie a radosti.

Najlepší čas na zmenu je tu a teraz. Zažite svoju premenu s Ľubošom Hírešom.